ציורי קיר לעסקים

כיום, קשה לפספס את העובדה שרוב המשרדים בארץ נראים כמו חדר המנהל שהיה לנו בבית ספר. קירות לבנים (או יותר גרוע בז’) בכל המשרד, שבמקרה הטוב נשארים ניטרליים ובמקרה הרע פשוט מדכאים. במשרדים ה-“חדשים” יותר אפשר למצוא “משפטי חכמה” על הקיר שאמורים להחדיר מוטיבציה, אבל בפועל גורמים למשרד להראות כמו עמוד פייסבוק.

אז מה אפשר לעשות עם זה, טפטים? זה בהחלט רעיון אפשרי, אבל מומלץ רק אם כל הפעילות העסקית שלך מתמקדת בשנות ה-70 🙂 

לקנות תמונות רנדומליות מהאינטרנט? גם אפשר, אבל אז זה יהיה אותו עמוד פייסבוק, פשוט ממוסגר.

ציורי קיר שעוצבו לשקף את ערכי העסק שלך? עכשיו אנחנו מדברים! 

ציורי קיר לעסקים מעניקים אופי וחיות לבית העסק, הם מוסיפים סגנון והופכים להיות חלק בלתי נפרד מהסמל המייצג את המקום. בשנים האחרונות מגמת ציורי הקיר לעסקים הולכת וגוברת. עסקים רבים מבינים את המשמעות הגדולה הנובעת מכך ומנצלים את ההזדמנות לייחד ולסגנן את העסק שלהם. מדובר בהזדמנות מצוינת לבדל את העסק שלכם ולהפוך אותו לבולט יותר לעין, אהוד וזכיר יותר. מעבר למשיכת תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאלים ציורי קיר בבית העסק משרים סביבת עבודה נעימה ונינוחה לעובדים במקום. חלל העבודה מקבל נופך, אסתטיקה וחן אשר מייחדים את המותג ומדגישים את ערכיו.

סטפן הפירמה לציירים מספקת שירותי ציורי קיר לעסק עבודת יד בהתאמה אישית. ציורי הקיר נעשים בשיטת תלת מימד המעניקה לכל חלל טאצ’ עיצובי מפתיע ומבדל.

“האומנות שלי מאפשרת להגדיל חללים ולהעניק להם תחושה אחרת; אם יש חדר קטן אני יכול לצייר בו חלון עם נוף, אם התקרה נמוכה אפשר לצייר בה גג שייתן לה תחושה של גובה או אפילו לצייר עליה שמיים. כשזה מגיע לאומנות הגבול היחיד הוא הדמיון “

החברה משלבת מספר אנשי מקצוע ואמנים המבצעים ציורים בסגנונות וקני מידה שונים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. אנו יכולים לצבוע כל מה שניתן להעלות על הדעת באופן יצירתי, מהיר וברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על איכות דיוק גבוהה, ניקיון, טכניקה מקצועית וחומרים עמידים לאורך זמן.