ציורי קיר לבתי ספר

ציורי קיר לבתי ספר משדרגים את החוויה הלימודית ואת חזות בית הספר. הם משרים אווירה טובה ורגועה בקרב התלמידים ותורמים להנאתם במהלך היום. בנוסף, ציורי הקיר מייצרים סביבת לימודים מרתקת המחזקת את ערכי בית הספר ותורמת לריכוז התלמיד ולשיפור ביצועיו. דרך הציורים ניתן להעביר לתלמידים תכנים מעשירים בצורה מעניינת ועכשווית יותר. יתרה מכך, אומנות מפתחת יצירתיות וגורמת לתלמידים לחשוב באופן מקורי יותר. קיימת כאן הזדמנות מצוינת להפוך את בית הספר שלכם לעכשווי, מעשיר ומסוגנן יותר ולתת לתלמידים שלכם להיות יצירתיים, חדים ומלאי מוטבציה!

סטפן הפירמה לציירים מספקת שירותי ציור קיר בבתי ספר עבודת יד בהתאמה אישית. ציורי הקיר נעשים בשיטת תלת מימד המעניקה לבית הספר טאצ’ עיצובי מפתיע ומבדל. 

“האומנות שלי מאפשרת להגדיל חללים ולהעניק להם תחושה אחרת; אם יש חדר קטן אני יכול לצייר בו חלון עם נוף, אם התקרה נמוכה אפשר לצייר בה גג שייתן לה תחושה של גובה או אפילו לצייר עליה שמיים. כשזה מגיע לאומנות הגבול היחיד הוא הדמיון “

החברה משלבת מספר אנשי מקצוע ואמנים המבצעים ציורים בסגנונות וקני מידה שונים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. אנו יכולים לצבוע כל מה שניתן להעלות על הדעת באופן יצירתי, מהיר וברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על איכות דיוק גבוהה, ניקיון, טכניקה מקצועית וחומרים עמידים לאורך זמן.