ציורי קיר לבית

ציורי קיר לבית יכולים להפוך כל קיר בחלל האינטימי שלכם מפשוט ונייטרלי לאטרקטיבי ובולט לעין. העיצוב של הבית משפיע רבות על התחושה והאווירה שנוצרת בבית. קיימים לא מעט אלמנטים באמצעותם ניתן לשדרג את העיצוב כדוגמאת רהיטים חדשים, אביזרי נוי תמונות ועוד. כל אלמנט יכול להוסיף המון אך כשמדובר בקירות הבית אין ספק שציורי קיר הם שדרוג רציני. באמצעות ציורי הקיר תוכלו להגדיל חללים ולהתאים כל קיר בבית או בחדר לאווירה שתרצו. תוכלו להפוך כל חלום למציאות ולפרגן לבית שלכם בכל נוף פסטורלי שחלמתם עליו או שביקרתם בו. בנוסף, תוכלו להפוך כל אלמנט עיצובי החל מיצירות אומנות מפורסמות ועד פרטי אופנה, דמויות אהובות או זכרונות מתוקים לציור על הקיר שלכם וזאת תוך התאמה מושלמת לצרכים של חלל הבית, לאופי ולתחביבים שלכם.

סטפן הפירמה לציירים מספקת שירותי ציורי קיר לבית עבודת יד בהתאמה אישית. ציורי הקיר נעשים בשיטת תלת מימד המעניקה לכל חלל טאצ’ עיצובי מפתיע ומבדל.

“האומנות שלי מאפשרת להגדיל חללים ולהעניק להם תחושה אחרת; אם יש חדר קטן אני יכול לצייר בו חלון עם נוף, אם התקרה נמוכה אפשר לצייר בה גג שייתן לה תחושה של גובה או אפילו לצייר עליה שמיים. כשזה מגיע לאומנות הגבול היחיד הוא הדמיון“

החברה משלבת מספר אנשי מקצוע ואמנים המבצעים ציורים בסגנונות וקני מידה שונים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. אנו יכולים לצבוע כל מה שניתן להעלות על הדעת באופן יצירתי, מהיר וברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על איכות דיוק גבוהה, ניקיון, טכניקה מקצועית וחומרים עמידים לאורך זמן.